Endüstriyel Bulaşık Makineleri

Endüstriyel Bulaşık Makineleri

Erteknik Endüstriyel Teknik Servis her türlü endüstriyel mutfak ekipmanları ve bulaşık makinesi bakım hizmetinin içinde sanayi tipi bulaşık makinesi  servisi ve bulaşık makinesi  yedek parça servisi olarak da çalışmaktadır. Bu makineler piyasada bir diğer ismi olan sanayi tipi bulaşık makinesi olarak geçer. Özellikle büyük yemekhaneler, oteller, pansiyonlar, kafeler, restoranlar vb. gibi büyük yerlerde kullanılırlar. Diğer bulaşık makinelerine göre en büyük özelliği ise az su ile daha fazla hijyen sağlıyor olmasıdır. Bunun en büyük sebebi ise su haznesinin fazla olmasıdır. Bilmekteyiz ki bulaşık makinesi temizliği çok önemlidir. Eğer bulaşık makineniz su almıyor ise bir servis çağırmanız iyi olacaktır.

Bulaşık sıklıkla karşılaşılan arızalar şunlardır. Cihazın kapısı kapanmıyor olabilir. Bu durumda servisimiz cihazınıza hasar vermedin, açma ve kapa kontrol mekanizmasını kontrol eder. Eğer varsa bir problem düzeltilir. Düzeltilemeyecekse yenisiyle değiştirilir. Cihaz arkasında su akışını sağlayan musluk farklı bir sebepten dolayı kapatılmış olabilir, eğer öyleyse musluk açılır. Elektrikli muslukta arıza varsa gerekli çalışma yapılır,  eğer düzeltilmiyorsa aynı şekilde musluk değiştirilir. Bunun dışında sistem elektrik hattında meydana gelebilecek farklı bir durum cihazınızın çalışmamasına sebebiyet verebilir. Ayrıca bulaşık makinesi temizliği de çok önemlidir. Bulaşık makinesi su almıyor ise hemen bir teknik servise ihtiyacınız olabilir. Bundan dolayı bu tarz bir durumla karşı karşıya kaldığınızda vakit kaybetmeden teknik servisimizi aramanız sizin için en optimal çözüm olacaktır.

Bizler Erteknik Endüstriyel Teknik Servis olmak üzere, her türlü endüstriyel mutfak malzemesi ve endüstriyel mutfak teçhizatı ürünü arızalarınıza direk müdahale edebilmekteyiz. Arızanızın durumuna göre çeşitli tamir yöntemlerimiz ile birlikte sizler için en kısa zamanda işimizi bitirmekteyiz. Bizler endüstriyel tezgahlarınızı da kontrol etmekte, herhangi bir elektrik arızasının olup olmadığına bakmaktayız.

Erteknik Endüstriyel Teknik Servis dahilinde sunduğu hızlı ve güvenilir hizmetin yanında, garantili yedek parça hizmeti de sunmaktadır. Bulaşık makinesi cihazları arıza yapması  durumunda yedek parça değişimi ihtiyacına neden olabilir.  Genel olarak endüstriyel bulaşık makinesi yedek parçalarımız; endüstriyel bulaşık rezistansları, termostatlar, basketler, açma kapama düğmeleri, bulaşık makinesi pompası, fıskiyeler, üst alt göbek, kondaktörler, hava kapanı, emiş filtreleridir. Böyle durumlarda parçanın orijinali ile değişimini sağlarız. Ayrıca 1 yıl garantili olarak değişimini sağlar, işlerinizi devam ettirmeniz için en kaliteli hizmeti sunarız. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Neler Yapmaktayız

Endüstriyel Teknik Servis, Endüstriyel Makine Tamiri Bakımı ve Servis Hizmetleri

benmariler
Benmariler Çözümlerimiz
endustriyel-sogutucular
Endüstriyel Soğutucular Çözümlerimiz
endustriyel-blender
Endüstriyel Blender Çözümlerimiz
endustriyel-fritozler
Endüstriyel Fritözler Çözümlerimiz
endustriyel-firinlar
Endüstriyel Fırınlar Çözümlerimiz
endustriyel-klimalar
Endüstriyel Klimalar Çözümlerimiz
mutfak-tezgahlari
Mutfak Tezgahları Çözümlerimiz
soguk-hava-odalari
Soğuk Hava Odaları Çözümlerimiz

BİZE ULAŞIN

Teknik servis hizmetlerimizden yararlanmak için hemen Bize Ulaşın. Problemleri ve sorunları doğru çözmek deneyim ve birikim ister.