Benmariler

Benmariler

Erteknik Endüstriyel Servis, Endüstriyel her türlü endüstriyel mutfak ekipmanları ve endüstriyel bulaşık makinesi bakım hizmetinin içinde endüstriyel Benmari servisi ve her türlü Benmari yedek parça servisi olarak da çalışmaktadır.. Bu yazımızda sizlere Endüstriyel Benmariler ile ilgili bilgiler paylaşılacaktır. Endüstriyel Benmari bir diğer ismiyle bain-marie olarak bilinen bu yemek hazırlama araçları çoğumuz tarafından bilinmektedir. Özellikle yemek yaparken  bu ismi yemek isimlerinin yanında da görebilmekteyiz. Örneğin benmari usulü çikolata, benmari usulü eritme çikolata ya da benmari usulü. Diğer ismiyle bain-marie, kelime anlamı olarak marie’nin banyosu anlamına gelmektedir. Tarihi antik mısır dönemine dayanmaktadır. Sıcaklıkla araya paravan koymak suretiyle, eritme ya da gıdaları sıcak tutmak amacıyla kullanılırlar.

Benmarilerde sıkılıkla karşılaşılan arızalar şunlardır: Elektrik tesisatından kaynaklı olarak, benmari rezistansı çalışmıyor olabilir .Ayrıca aynı sebepten dolayı,termostat arızası meydana gelmiş olabilir. Bu durumda benmariniz suyu ısıtmıyor olabilir ve ya termostattan ötürü meydana gelen arızalardan dolayı sıcaklık aşırı seviyelerde artabilir. Bunun dışın da cihaz açma kapa düğmesi bozulmuş olabilir. Bundan dolayı cihazınız beklemediğiniz tepkiler veriyor olabilir.

Bizler Erteknik Endüstriyel servis olmak üzere, her türlü endüstriyel mutfak malzemesi ve endüstriyel mutfak teçhizatı ürünü gibi endüstriyel benmari arızalarınıza direk müdahale edebilmekteyiz. Arızanızın durumuna göre çeşitli tamir yöntemlerimiz ile birlikte sizler için en kısa zamanda işimizi bitirmekteyiz. Endüstriyel benmarilerin yanında, endüstriyel bulaşık makinesi ve endüstriyel tezgahlarınızı da kontrol etmekte, herhangi bir elektrik arızasının olup olmadığına bakmaktayız.

Erteknik Endüstriyel Servis  dahilinde sunduğu hızlı ve güvenilir hizmetin yanında, garantili yedek parça hizmeti de sunmaktadır. Benmari cihazları arıza yapması  durumunda yedek parça değişimi ihtiyacına neden olabilir. . Genel olarak benmari yedek parçalarımız; benmari için endüstriyel benmari rezistanslarıdır, termostatları ve açma kapama düğmeleridir. Böyle durumlarda parçanın orijinali ile değişimini sağlarız. Ayrıca  1 yıl garantili olarak değişimini sağlar, işlerinizi devam ettirmeniz için en kaliteli hizmeti sunarız. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz

Neler Yapmaktayız

Endüstriyel Teknik Servis, Endüstriyel Makine Tamiri Bakımı ve Servis Hizmetleri

benmariler
Benmariler Çözümlerimiz
endustriyel-sogutucular
Endüstriyel Soğutucular Çözümlerimiz
endustriyel-blender
Endüstriyel Blender Çözümlerimiz
endustriyel-fritozler
Endüstriyel Fritözler Çözümlerimiz
endustriyel-firinlar
Endüstriyel Fırınlar Çözümlerimiz
endustriyel-klimalar
Endüstriyel Klimalar Çözümlerimiz
mutfak-tezgahlari
Mutfak Tezgahları Çözümlerimiz
soguk-hava-odalari
Soğuk Hava Odaları Çözümlerimiz

BİZE ULAŞIN

Teknik servis hizmetlerimizden yararlanmak için hemen Bize Ulaşın. Problemleri ve sorunları doğru çözmek deneyim ve birikim ister.