Endüstriyel Çamaşır Makineleri

Endüstriyel Çamaşır Makineleri

Bir diğer endüstriyel mutfak tezgahları ekipmanlarından olan Endüstriyel çamaşır makineleri piyasada bir diğer ismi olan sanayi tipi çamaşır makinesi olarak geçer. Endüstriyel tezgah sistemlerinin vazgeçilmezlerindendir.  Özellikle büyük yemekhaneler, oteller, pansiyonlar, kafeler, restoranlar vb. gibi büyük yerlerde kullanılırlar. Diğer makinelerine göre en büyük özelliği ise az su ile daha fazla hijyen sağlıyor olmasıdır. Bunun en büyük sebebi endüstriyel bulaşık makinesi gibi su haznesinin fazla olmasıdır. Sanayi tipi çamaşır makinelerinde sıklıkla karşılaşılan arızalar şunlardır. Makineniz su almıyor, suyu boşaltmıyor olabilir. Bunun dışında makineniz çok gürültülü çalışıyor olabilir. Makineniz deterjanı hemen kullanmadan bitiriyor olabilir ve ya deterjanı hiç kullanmıyor olabilir. Bu tarz durumlarda kontrol etmeniz gereken ilk şey elektrik hattıdır. Elektrikten meydana gelen bazı hatalar cihazınızın düzgün çalışmasına engel olabilmektedir. Bizler Erteknik Endüstriyel Teknik Servis olmak üzere, her türlü endüstriyel mutfak malzemesi ve endüstriyel mutfak teçhizatı ürünü gibi  arızalarınıza direk müdahale edebilmekteyiz. Arızanızın durumuna göre çeşitli tamir yöntemlerimiz ile birlikte sizler için en kısa zamanda işimizi bitirebilmekteyiz. Bizler ayrıca , endüstriyel tezgahlarınızı ve endüstriyel bulaşık makinesi de kontrol etmekte, herhangi bir elektrik arızasının olup olmadığına bakmaktayız. 

Erteknik Endüstriyel Teknik Servis dahilinde sunduğu hızlı ve güvenilir hizmetin yanında, garantili yedek parça hizmeti de sunmaktadır. Endüstriyel bulaşık makinesi ve  Sanayi tipi çamaşır makinesi cihazları arıza yapması  durumunda yedek parça değişimi ihtiyacına neden olabilir. Genel olarak yedek parçalarımız; endüstriyel çamaşır makinesi rezistansları, termostatlar, açma kapama düğmeleridir. Böyle durumlarda parçanın orjinali ile değişimini sağlarız. Ayrıca  1 yıl garantili olarak değişimini sağlar, işlerinizi devam ettirmeniz için en kaliteli hizmeti sunarız. Daha fazla ve ayrıntılı bilgi için 0 532 367 75 60 numaralı telefondan bizleri arayabilirsiniz ya da iletişim sayfamızdan bizlere mail atabilirsiniz.

Neler Yapmaktayız

Endüstriyel Teknik Servis, Endüstriyel Makine Tamiri Bakımı ve Servis Hizmetleri

benmariler
Benmariler Çözümlerimiz
endustriyel-sogutucular
Endüstriyel Soğutucular Çözümlerimiz
endustriyel-blender
Endüstriyel Blender Çözümlerimiz
endustriyel-fritozler
Endüstriyel Fritözler Çözümlerimiz
endustriyel-firinlar
Endüstriyel Fırınlar Çözümlerimiz
endustriyel-klimalar
Endüstriyel Klimalar Çözümlerimiz
mutfak-tezgahlari
Mutfak Tezgahları Çözümlerimiz
soguk-hava-odalari
Soğuk Hava Odaları Çözümlerimiz

BİZE ULAŞIN

Teknik servis hizmetlerimizden yararlanmak için hemen Bize Ulaşın. Problemleri ve sorunları doğru çözmek deneyim ve birikim ister.