Endüstriyel Fritözler

Endüstriyel Fritözler

Endüstriyel mutfak ürünlerinden olan konveksiyonel fırın, fırınlı ocak, endüstriyel fırınlar, endüstriyel fritözler, yağsız fritöz, ızgaralar endüstriyel tezgahların olmaz ise olmazlarıdır. Yemeklerinize lezzet katan bu ürünlerin kullanım alanı oldukça yaygındır. Küçük mutfaklardan, büyük otellere kadar bir çok yerde endüstriyel fırınlar ve endüstriyel fritözler kullanılırlar.

Endüstriyel fırınların kapsamında, konveksiyonel fırınlar ve fırınlı ocaklar girer. Günümüzde fırınlı ocaklar küçüğünden büyüğüne herkesin vazgeçilmezi durumundadır. Mikrodalga fırınlar fırınlı ocağın bir türüdür. Yemek yapmaktan ziyade, yemekleri ısıtmak için bile kullanmaktayız. Konveksiyonel fırınlar ise daha ziyade daha büyük yerlerde kullanılır. Çok fazla kişiye yemek hizmeti verilecekse, zamanı en uygun şekilde kullanmak isteniyorsa; orada ki en büyük ihtiyacınız konveksiyonel fırınlardır.

Endüstriyel fritözler ise, yiyecekleri kızartmak için kullanılır. Bugün yağsız fritözler ufaklı büyüklü tüm mutfaklara girmiş durumdadır. Fritözlerin en büyük avantajı, kızartmak istediğiniz yiyecekleri çok kısa zamanda kızartabilirsiniz. Bu da size inanılmaz zaman kazandırır. Fritözlerin içerisinde patatesten köfteye, tavuktan ete çok geniş yelpazede yemeklerinizi kızartabilirsiniz.

Endüstriyel fırın ve fritöz arızalarınızda ilk kontrol edilmesi gereken elektriktir. Çünkü genel anlamda meydana gelen tüm arızalar elektrik kaçaklarından ya da cihaz düğmelerinin bozulmasından meydana gelmektedir. Böyle durumlarda çok dikkatli olmalısınız. Arızayı çözemediğiniz durumlarda servisimiz arayabilirsiniz.

Bizler Erteknik Endüstriyel Teknik Servis olmak üzere, her türlü endüstriyel mutfak malzemesi ve endüstriyel mutfak ekipmanı ürünü gibi, fırınlı ocak, konveksiyonel fırın, endüstriyel fırın ve fritöz, endüstriyel bulaşık makinesi ve endüstriyel çamaşır makinesi arızalarınıza direk müdahale edebilmekteyiz. Arızanızın durumuna göre çeşitli tamir yöntemlerimiz ile birlikte sizler için en kısa zamanda işimizi bitirmekteyiz. Endüstriyel fırın ve fritözlerin yanında, endüstriyel tezgahlarınızı da kontrol etmekte, herhangi bir elektrik arızasının olup olmadığına bakmaktayız.

Erteknik Endüstriyel Teknik Servis dahilinde sunduğu hızlı ve güvenilir hizmetin yanında, garantili yedek parça hizmeti de sunmaktadır. Sanayi tipi fırın ve fritöz cihazları arıza yapması  durumunda yedek parça değişimi ihtiyacına neden olabilir. . Genel olarak Sanayi tipi fırın yedek parçalarımız; fırın contaları, fırın rezistansları, termostatlar, açma kapama düğmeleridir. Böyle durumlarda parçanın orijinali ile değişimini sağlarız. Ayrıca 1 yıl garantili olarak değişimini sağlar, işlerinizi devam ettirmeniz için en kaliteli hizmeti sunarız.

Neler Yapmaktayız

Endüstriyel Teknik Servis, Endüstriyel Makine Tamiri Bakımı ve Servis Hizmetleri

benmariler
Benmariler Çözümlerimiz
endustriyel-sogutucular
Endüstriyel Soğutucular Çözümlerimiz
endustriyel-blender
Endüstriyel Blender Çözümlerimiz
endustriyel-fritozler
Endüstriyel Fritözler Çözümlerimiz
endustriyel-firinlar
Endüstriyel Fırınlar Çözümlerimiz
endustriyel-klimalar
Endüstriyel Klimalar Çözümlerimiz
mutfak-tezgahlari
Mutfak Tezgahları Çözümlerimiz
soguk-hava-odalari
Soğuk Hava Odaları Çözümlerimiz

BİZE ULAŞIN

Teknik servis hizmetlerimizden yararlanmak için hemen Bize Ulaşın. Problemleri ve sorunları doğru çözmek deneyim ve birikim ister.