Endüstriyel Klimalar

Endüstriyel Klimalar

Erteknik Endüstriyel Servis her türlü endüstriyel mutfak ekipanları, endüstriyel bulaşık makinesi, endüstriyel soğutucu gibi teknik servis hizmetlerinin yanında endüstriyel klima servis hizmeti de vermektedir. Bu yazımızda sizlere endüstriyel klima tamiri ve bakımı hakkında bilgiler vereceğiz.

Endüstriyel mutfak ekipmanları dışında servisimiz endüstriyel klima için de bakım tamir ve idame işlemlerini yapmaktadır. Endüstriyel mutfak sadece tezgah üzerinde ve altında olan gereçlerden oluşmamaktadır. Bu sistemlerin iyi çalışabilmesi için havalandırma sisteminin de iyi çalışması gerekmektedir. Cihazınızda meydana gelebilecek arızalardan birisi de ortamın aşırı sıcak ve ya soğuk olmasından kaynaklı teknik arızalardır. Bu durumun önüne geçmek için klima sistemlerinin iyi bir şekilde çalışması gerekmektedir. Erteknik endüstriyel servis olarak endüstriyel klimalarınızın da tamir ve bakım işlermlerini yapmaktayız.

Klimalarda oluşabilecek arızalar şöyledir. Endüstriyel klima fanı çalışmıyor olabilir. Bu gibi durumlarda öncelikle elektrik kontrol edilir. Daha sonra fan kontrol edilir. Fan değişmesi durumunda 1 yıllık garantiyle fan değiştirilir. Klima kontrol ünitesi bozulmuş olabilir. Kontrol ünitesi kontrol edilir. Bunların dışında ise; klimanın kendisinde arızalar meydana gelmiş olabilir. Bu arızalar, klima motoru arızası gibi üst düzey teknik arızalarıdır. Kompresör havayı sıkıştıramıyor olabilir. Dışarıya hava gitmiyor olabilir ya da tüm sistemler çalışmasına rağmen cihaz soğuma ve ısıtması çok yavaştır. Bu vb. gibi durumlarda Erteknik Endüstriyel Servis sizlere en çözümleri sunacaktır.

Bizler Erteknik Endüstriyel servis olmak üzere, her türlü endüstriyel mutfak malzemesi ve endüstriyel mutfak ekipmanları ürünü gibi bu tarz  arızalarınıza da direk müdahale edebilmekteyiz. Arızanızın durumuna göre çeşitli tamir yöntemlerimiz ile birlikte sizler için en kısa zamanda işimizi bitirmekteyiz. Bunların yanında , endüstriyel bulaşık makinesi ve  endüstriyel tezgahlarınızı da kontrol etmekte, herhangi bir elektrik arızasının olup olmadığına bakmaktayız.

Erteknik Teknik Endüstriyel Servis  dahilinde sunduğu hızlı ve güvenilir hizmetin yanında, garantili yedek parça hizmeti de sunmaktadır. Cihazlarınızın  arıza yapması  durumunda yedek parça değişimi ihtiyacına neden olabilir. . Genel olarak Endüstriyel klima yedek parçalarımız;endüstriyel klima fanları, motor aksanları, kontrol üniteleridir.. Böyle durumlarda parçanın orijinali ile değişimini sağlarız. Ayrıca  1 yıl garantili olarak değişimini sağlar, işlerinizi devam ettirmeniz için en kaliteli hizmeti sunarız. Bizlere iletişim adresimizde bulunan mail ve ya telefon numarasıyla ulaşabilirsiniz.

Neler Yapmaktayız

Endüstriyel Teknik Servis, Endüstriyel Makine Tamiri Bakımı ve Servis Hizmetleri

benmariler
Benmariler Çözümlerimiz
endustriyel-sogutucular
Endüstriyel Soğutucular Çözümlerimiz
endustriyel-blender
Endüstriyel Blender Çözümlerimiz
endustriyel-fritozler
Endüstriyel Fritözler Çözümlerimiz
endustriyel-firinlar
Endüstriyel Fırınlar Çözümlerimiz
endustriyel-klimalar
Endüstriyel Klimalar Çözümlerimiz
mutfak-tezgahlari
Mutfak Tezgahları Çözümlerimiz
soguk-hava-odalari
Soğuk Hava Odaları Çözümlerimiz

BİZE ULAŞIN

Teknik servis hizmetlerimizden yararlanmak için hemen Bize Ulaşın. Problemleri ve sorunları doğru çözmek deneyim ve birikim ister.