Mutfak Tezgahları

Mutfak Tezgahları

Endüstriyel mutfak ekipmanları diyince akla ilk gelen endüstriyel mutfak tezgahları bu sektörün en önemli ürünleri arasında ilk sıradadır.. Hiçbir mutfak düşünülemez ki, tezgahsız olsun. Endüstriyel mutfaklarda hem yemeklerin yapıldığı yer, hem de endüstriyel fırın, endüstriyel benmari vb. gibi endüstriyel mutfak ekipmanlarını bünyesinde barındıran endüstriyel tezgahlar olmadan düşünülemez.Endüstriyel mutfak tezgahlarınızda meydana gelebilecek olan bir arıza, hiç şüphesiz başınıza gelebilecek en kötü şeylerden biri olabilir. Çünkü tezgahta meydana gelen bir elektrik arızası direk olarak diğer endüstriyel mutfak ekipmanlarını da etkiliyor olabilir. Hatta bu durum tezgah üstü bulaşık makinesi sahibi iseniz, bulaşıkların temizliğini dahi etkileyebilir.

Erteknik endüstriyel olarak bizler endüstriyel tezgahınızı diğer ürünlerle koordineli olarak kontrol ederek, arızanın direk olarak tezgahtan mı yoksa diğer endüstriyel mutfak ekipmanlarından mı kaynaklı olduğunu bulmaya çalışıyoruz. Tezgah arızalarında direk olarak servisimizi arayarak ile birlikte aynı gün içerisinde ve çok kısa zamanda hizmet alabilirsiniz. Her türlü destek için sürekli yanınızdayız. Bunu yaparken de piyasadaki diğer teknik servislere göre çok daha uygun fiyatlara yapmaktayız. Özellikle sanayi tipi mutfak eşyalarının bakımı onarımı herkes tarafından profesyonelce yapılamamaktadır. Yapılacak yanlış işlemler yüksek fiyatlara almış olduğunuz ürünlerde sıkıntıya sebep olabilir.

Endüstriyel mutfak malzemeleri konusunda servisimiz oldukça hassas iş yapmaktadır. Endüstriyel tezgahların yanında diğer endüstriyel mutfak ekipmanları da kontrol edilmekte olup, gözden geçirilmektedir. Amacımız yaptığımız işi hem sizi hem de bizleri mutlu edecek  şekilde yapmak olup, elimizden gelenin en iyisini yaptığımıza inanıyoruz.

Erteknik Teknik Endüstriyel Servis  dahilinde sunduğu hızlı ve güvenilir hizmetin yanında, garantili yedek parça hizmeti de sunmaktadır. Endüstriyel mutfak tezgahları cihazları arıza yapması  durumunda yedek parça değişimi ihtiyacına neden olabilir.1 yıl garantili olarak değişimini sağlar, işlerinizi devam ettirmeniz için en kaliteli hizmeti sunarız. Bizlere her türlü endüstriyel mutfak ekipmanı için ulaşmak için iletişim sayfamızda bulunan mail ve ya telefon adresimizi kullanabilirsiniz.

Neler Yapmaktayız

Endüstriyel Teknik Servis, Endüstriyel Makine Tamiri Bakımı ve Servis Hizmetleri

benmariler
Benmariler Çözümlerimiz
endustriyel-sogutucular
Endüstriyel Soğutucular Çözümlerimiz
endustriyel-blender
Endüstriyel Blender Çözümlerimiz
endustriyel-fritozler
Endüstriyel Fritözler Çözümlerimiz
endustriyel-firinlar
Endüstriyel Fırınlar Çözümlerimiz
endustriyel-klimalar
Endüstriyel Klimalar Çözümlerimiz
mutfak-tezgahlari
Mutfak Tezgahları Çözümlerimiz
soguk-hava-odalari
Soğuk Hava Odaları Çözümlerimiz

BİZE ULAŞIN

Teknik servis hizmetlerimizden yararlanmak için hemen Bize Ulaşın. Problemleri ve sorunları doğru çözmek deneyim ve birikim ister.