Endüstriyel Soğutucular

Endüstriyel Soğutucular

Endüstriyel Mutfak ekipmanlarının diğer ana unsurlarından biri de endüstriyel soğutuculardır. Endüstriyel soğutucular içinde, buz dolabı, endüstriyel buz dolabı, su sebili, su sebili soğutucu sistemleri, buz makinasi gibi ürünler gelmektedir. Bu sistemler ürünlerinizi kimyasal olarak bozulmaktan korumakta olup, yiyeceklerin uzun zamanlar muhafazasını sağlar. Soğutucu sistemlerinde gelen olarak karşılaşılan en önemli arıza, cihazın soğutma özelliğini kaybetmesidir. Bu durumda elektrik sistemleri dikkatli bir şekilde kontrol edilmelidir. Eğer elektriksel bir sıkıntı mevcut değilse muhtemelen var olan arıza servis gerektiren bir arızadır.

Servisimiz büyük ve küçük olmak üzere her türlü buz makinası arızasına doğrudan müdahale etmektedir. Genel olarak buz makinası arızaları şunlardır. Cihaza elektrik gelmemesi, açma kapama anahtarının bozuk olması, kablolar da bir arıza meydana gelmesi ve son olarak direk fan arızası meydana gelmesidir. Bu durumlarda Erteknik Endüstriyel Servis arayarak çok hızlı bir çözüm alabilirsiniz.Diğer endüstriyel soğutucu ürünlerinden olan su sebili arızaları da temelde şunlardan kaynaklıdır. Enerji gelmemesi, suyun olmaması ve ya sistemde gaz kaçağı olmasıdır. Servisimiz tüm su sebili arızalarında hem elektriksel olarak kontrol yapmakta hem de cihazınızın genel kontrolünü yapmaktadır.

Erteknik Teknik Endüstriyel Servis  dahilinde sunduğu hızlı ve güvenilir hizmetin yanında, endüstriyel mutfak konusunda  garantili yedek parça hizmeti de sunmaktadır. Endüstriyel soğutucular, su sebili, buz makinası ve endüstriyel buz dolabı vb. gibi cihazların arıza yapması  durumunda yedek parça değişimi ihtiyacına neden olabilir.1 yıl garantili olarak değişimini sağlar, işlerinizi devam ettirmeniz için en kaliteli hizmeti sunarız. Bizimle alakalı her türlü soru ve görüşünüz için iletişim sayfasında bulunan iletişim numarası ya da e mail adresimizi kullanabilirsiniz.

Neler Yapmaktayız

Endüstriyel Teknik Servis, Endüstriyel Makine Tamiri Bakımı ve Servis Hizmetleri

benmariler
Benmariler Çözümlerimiz
endustriyel-sogutucular
Endüstriyel Soğutucular Çözümlerimiz
endustriyel-blender
Endüstriyel Blender Çözümlerimiz
endustriyel-fritozler
Endüstriyel Fritözler Çözümlerimiz
endustriyel-firinlar
Endüstriyel Fırınlar Çözümlerimiz
endustriyel-klimalar
Endüstriyel Klimalar Çözümlerimiz
mutfak-tezgahlari
Mutfak Tezgahları Çözümlerimiz
soguk-hava-odalari
Soğuk Hava Odaları Çözümlerimiz

BİZE ULAŞIN

Teknik servis hizmetlerimizden yararlanmak için hemen Bize Ulaşın. Problemleri ve sorunları doğru çözmek deneyim ve birikim ister.