Soğuk Hava Odaları

Soğuk Hava Odaları

Endüstriyel soğuk hava depoları, yiyecek ve içecekleri muhafaza edebilmek için çok önemli endüstriyel mutfak ekipmanları arasındadır. Soğuk odalar ya da soğuk oda deposu olarak kullanılan bu sistemler, çok fazla ürününüzü bozulmadan muhafaza edebilecek kiler görevi görmektedirler.  Endüstriyel mutfak ekipmanları teknolojisi de var olan teknolojiyle birlikte her geçen ilerlemektedir. Endüstriyel Soğuk Hava  Odaları diğer bir ismiyle endüstriyel soğuk hava depoları ürünlerinizin uzun muhafazası ve bozulmaması için çok önemlidir. Erteknik Endüstriyel Servis Endüstriyel soğuk hava depoları tamiri ve bakımı servisi olarak sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Servisimiz garantili olarak çalışmakta olup, parça değişikliği durumunda 1 yıl garanti imkanı sunmaktadır.

Soğuk hava depoları ve soğuk hava dolapları kaynaklı iki farklı arıza meydana gelir. Birincisi ürünler üzerinde gözlemlenen arızaları, diğeri ise mesken üzerinde gözlemlenen arızalardır. Soğuk hava depolarının randumanlı çalışabilmesi için en başta ilk kurulumun yapılacağı yer iyi bir şekilde, özenle seçilmiş olması gerekmektedir. İlerleyen dönemde cihazda meydana gelen arıza tüm meskene zarar verebilir. Ürünle alakalı olarak, ürünün çabuk donması, ürünün çürümesi vb. gibi istemeyen şeyler gözlemlenebilir. Bu ve benzeri durumlarda cihaz en baştan kontrol edilmelidir. Cihazın ayarları zamanla değişmiş olabilir ya da elektriksel olarak bir sıkıntı var olabilir. Bunun dışında ise, cihazın kendisinde motor, kompresör gibi başka hatalar da oluşmuş olabilir. Her tip ve büyüklükte (kapasitede) soğuk hava deposu, donmuş muhafaza odası, soğuk hava odaları, endüstriyel soğutma tamiri, soğuk oda teknik servis, soğuk oda tamiri, hizmetleri, derin dondurucu teknik servis ve hizmetleri firmamız Erteknik Teknik Endüstriyel Servis tarafından 7/24 verilmektedir.

Erteknik Teknik Endüstriyel Servis  dahilinde sunduğu hızlı ve güvenilir hizmetin yanında, garantili yedek parça hizmeti de sunmaktadır. Endüstriyel soğuk hava dolapları cihazları arıza yapması  durumunda yedek parça değişimi ihtiyacına neden olabilir.1 yıl garantili olarak değişimini sağlar, işlerinizi devam ettirmeniz için en kaliteli hizmeti sunarız. Bize her türlü endüstriyel mutfak konusunda soru ve önerileriniz için iletişim sayfamızda bulunan mail ve telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Neler Yapmaktayız

Endüstriyel Teknik Servis, Endüstriyel Makine Tamiri Bakımı ve Servis Hizmetleri

benmariler
Benmariler Çözümlerimiz
endustriyel-sogutucular
Endüstriyel Soğutucular Çözümlerimiz
endustriyel-blender
Endüstriyel Blender Çözümlerimiz
endustriyel-fritozler
Endüstriyel Fritözler Çözümlerimiz
endustriyel-firinlar
Endüstriyel Fırınlar Çözümlerimiz
endustriyel-klimalar
Endüstriyel Klimalar Çözümlerimiz
mutfak-tezgahlari
Mutfak Tezgahları Çözümlerimiz
soguk-hava-odalari
Soğuk Hava Odaları Çözümlerimiz

BİZE ULAŞIN

Teknik servis hizmetlerimizden yararlanmak için hemen Bize Ulaşın. Problemleri ve sorunları doğru çözmek deneyim ve birikim ister.